Call of the Sea Sistem Gereksinimleri

Call of the Sea 2020 yılında çıkması planlanan bir oyun. Oyunun tam çıkış tarihi bilinmemek ile birlikte hikaye tabanlı bir macera oyunu da diyebiliriz.

Call of the Sea Macera, Bağımsız, Basit Eğlence, Bulmaca olarak nitelendirilmiş. Geliştiricisi Out of theBlue ve yayıncısı Raw Fury olan Call of the Sea eylül’e doğru çıkması bekleniyor. Türkçe dil desteği olmaması da tabii ki oyuncuları üzdü. Arayüz, Seslendirme, Alt yazı olarak sadece İngilizce’yi destekliyor.

The Long Dark’a benziyor denebilir o da hikaye tabanlı bir hayatta kalma oyunu. Aynı zaman’da oyun XBOX Game Pass’e de geleceği belirtildi. XBOX Sahibi iseniz ve Game Pass kullanıyorsanız bu oyunu kesin deneyeceksiniz. Oyun Unreal Engine 4 ile yapılmıştır.

Call of the Sea Konusu Hakkında Bilgiler

1934 yılın da Güney Pasifik de geçiyor. Karakterimiz Norah kayıp kocasının keşfinin izinden giderken kendini yemyeşil bir ada cenneti üzerinde buldu. Kayıp bir medeniyeti kalıntıları ile işaretlenmiş isimsiz, unutulmuş bir yer burası.

Burada ne tuhaf sırlar barındırıyor ve Norah gerçeği arayışında ne ortaya çıkarabilir?

Güzelliği Keşfedin: Muhteşem manzaralar, kayıp kalıntılar ve gizli yerler ile dolu bu Tropik adayı (Unreal Engine 4 ile modellenmiştir) keşfet.

Norah ile tanışın Cissy Jones tarafından dile getirilmiş bir kendini keşfetme yolculuğunda bir kadının büyüleyici, duygusal bir karakter çalışmasını deneyimleyin.

Call of the Sea Sistem Gereksinimleri

Call of the Sea sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum
– İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
– İşlemci: AMD FX-6100 ve ya Intel i3-3220
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: AMD Radeon HD 7750 ve ya NVIDIA GeForce GTX 650
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

Önerilen
– İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7/8.1/10
– İşlemci: AMD Ryzen 7 1700 ve yaIntel i7-6700K
– Bellek: 16 GB RAM
– Ekran Kartı: AMD RX Vega 56, Nvidia GTX 1070 ve ya GTX1660Ti
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 20 GB kullanılabilir alan


Yorum yapın