Call Of Duty Mobile Mağara ve Yükseltme Bölgesi yerleri

Call Of Duty Mobile sevenler, Battle Royale Modu oynayanlar için ufak detaylardan bahsedeceğiz. Erken oyunda rakibinizi alt etmek için fırsat kollayan oyuncu arkadaşlarımızın yararına olacağını düşünüyoruz.

Call Of Duty Mobile Yükseltme Terminali Yerleri

Call Of Duty Mobile yükselme terminali nedir diye merak edenler için, Yükselme terminali Battle Royale modu haritasının belirli bölgelerinde olan , 2 adet sandık ve ortasında Call Of Duty Mobile yükseltme cihazı bulunan yerlerdir. Sandıklarda şansa bağlı özel veya normal değerde silah, bomba, zırh yada ilk yardım kiti bulabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile Değerli Sandıklar

Call Of Duty Mobile oyununda yükselme bölgesine geldiğinizde sandıkların ortasında bulunan cihaz sizin seçmiş olduğunuz karakter yeteneğini bir sonraki seviyeye getirir. Yükseltme terminali haritada Mor İşaretler ile bildirilmiştir. Buralara giderek yetenek geliştirip, silahlarınızı alabilirsiniz.

Call Of Duty Mobile Yükselme Bölgeleri

Call Of Duty Mobile Mağara Nerede?

Pubg Mobile de Olduğu gibi Call Of Duty Mobile haritasında mağara olmazsa olmazdı. Zamanla büyük savaşların yaşanacağını düşündüğümüz, Call Of Duty Mobile Mağara nerede? Sorusunu Görsellerle cevapladık. Mağara içinde birçok mühimmat sandıkları ve mağara içinde çeşitli silahlar bulunuyor. Birden fazla takıma yetecek kadar sandık ve silah olması, olası bir çatışma kaçınılmaz olacaktır.

Call Of Duty Mobile Mağara
Cod Mağara

Sizler İçin Call Of Duty Mobile Hakkında birkaç bilgi verdik, Oyun yeni olduğu için umarım bilmeyen arkadaşlarımız yararlanırlar. Call Of Duty Mobile güncellemeleri yayınlandıkça sitemizden bulabilirsiniz.


Yorum yapın