Call of Duty Mobile haritaları neler?

Günden güne büyüyen Call of Duty Mobile oyunu ilk çıktığı güne göre ufak hataların önüne geçmiş gibi görünüyor. Her gün Call Of Duty Mobile indiren sayısı ile Call of Duty Mobile haritaları gibi detayları oyuncuların öğrenmesi gerekiyor.

Sizler için hazırlamış olduğumuz Call of Duty Mobile haritaları ve en çok hangi haritanın seçildiği ile ilgili ufak detaylar vereceğiz. Fikir edinip oynamak istediğiniz harita hakkında ufak detaylara ulaşabilirsiniz. Seçim ekranında kafanızda belirlenmiş bir harita olur.

Standoff Haritası

Standoff haritası

Call of Duty Mobile Standoff haritası karmaşık olmayıp kill sayısına önem veren oyuncular için seçilebilir bölgelerdendir. Karmaşık olmayıp Standoff şehir merkezi ortasında geçmektedir genellikle mücadele. Bu sayede daha fazla kill oranını yakalamanız olasıdır.

KillHouse Haritası

KillHouse haritası

Call of Duty Mobile KillHouse haritası hangarın içinde mücadele verilen bir harita olup, hangardan dışarıya çıkış yoktur. Her anı tehlikeler ile dolu olan killhouse haritasında rekor kırma şansını yakalayabilirsiniz. Canlanır canlanmaz karşınızda rakip ile yüz yüze gelebilirsiniz. Hızlı harita arayanlar için seçilme oranı yüksektir.

Nuketown Haritası

Nuketown haritası

Call of Duty Mobile Nuketown haritası küçük olup, iki takımında kendi evlerinin bahçelerinde canlandığı bir haritadır. Rakiplerinize baskı kurduğunuzda, rakip bahçesinde düşmanınıza zor anlar yaşatabilirsiniz.

Crossfire Haritası

Crossfire haritası

Call of Duty Mobile Crossfire haritası benim en sevdiğim haritalardan birisidir. Uzunca savaşabilmek için şehir merkezi var. Rakiplerinize uzaktan saldırabilir, rahatlıkla sniper kullana bilirsiniz. Kill sayısına önem verenler için de iyi bir seçim olabilir.

Crash Haritası

Crash haritası

Call of Duty Mobile Crash haritası biraz sizi sıkabilir. Nedeni ise, binaların çatısına veya içlerine saklanma şansı fazla olan bir haritadır. Bu yüzden beklemediğiniz bir anda pusu yeme şansı fazladır.

Hijacked Haritası

Hijached haritası

Call of Duty Mobile Hijached haritasın da gemide mücadele veriyorsunuz. Sürekli kill alabilmek için baskı yapabileceğiniz bir haritadır. Gemi koridoru ve kamara üzerinde rakiplerinizi avlayabilirsiniz. Oyuncuların severek oynadığı haritalardan birisidir.

Firing Range Haritası

Firing range haritası

Call of Duty Mobile Firing Range haritası biraz büyüktür ve karmaşık sayılabilir. Kill rekoru peşinde olanların bu haritayı seçmesi tavsiye edilmez. Rakiplerinizi arama derdine düşüp bir anda oyunun bitmesi ile karşılaşabilirsiniz.

Raid Haritası

Raid haritası

Call of Duty Mobile Raid Haritası kararsız kaldığım bir seçimdir. Biraz rakip bulma anlamında hafif sıkıntı çekme ihtimali var. Bazen rakiplerinizi ararken bazen rahatça bulabiliyorsunuz.

Takeoff Haritası

Takeoff haritası

Call of Duty Mobile Takeoff haritası kesinikle seçmeyeceğim bir haritadır. Sürekli binalar içinde adam aramak istemeyenler bu haritadan uzak durabilir. Pusu veya bina içinde bir bölgeden kill alma hevesi olanlar seçim yapabilir.

Sizlerde sevdiğiniz haritalar hakkında fikirlerinizi yorumda belirtebilir. Call of Duty Mobile sevenler’ e katkıda bulunabilirsiniz.


Yorum yapın