Call Of Duty Mobile En iyi Silahlar ve Hasarları

Masaüstü versiyonu ile birçok oyuncu kitlesi yakalamış ve oldukça sevilen bir oyun olan Call of Duty‘ nin mobil versiyonu 1 Ekim de mobil platformlar da yayınlandı. Pubg Mobile ile ezeli bir rekabet içinde bulunan CoD, oyuncularına Pubg Mobile’ den  daha çok şey sunduğu için şu an oldukça popüler.

Pubg Mobile’in yanı sıra sadece Battle Royale değil, ayrıca 5v5 modu da bulunmakta. Harika grafikleri ile mobil Battle Royale oyuncularının kalbini çalan Call of Duty: Mobile, daha da popüler olacağa benziyor. Ayrıca silah çeşitleri de bol. Sizler için Call Of Duty Mobile en iyi silahlar ve verdikleri hasarları paylaştık.

Call Of Duty Mobile Silah Hasarları

  • BİRİNCİL SİLAHLAR ( EKSTRA ÖZELLİK VERENLER)

XPR-50 – Ancient Runes: Bu silah rakibe her bir atışta 80 hasar verir ve oyuncuya bir mermiyi dergiye yeniden yükleme olanağı sunmaktadır.

BK57 – Ancient Runes: Bu silah oyuncuya yeniden doğduktan sonra ekstra hız sağlar ve birim hasarı ise 48’dir

MSMC – Ancient Runes: Bu silah yükleme hızını arttırır ve birim hasarı 75’tir.

M4LMG – Crimson Vampire: Bu silahın hasarı 60’dır ve daha hızlı mermi yüklenmesine olanak sağlamaktadır.

Chicom – Yellow Traiangel: Oyunda ki en ölümcül silahlardan birisidir ve mermi yükleme hızını arttırır. Hasarı ise 75’tir.

HSD0405 – Anient Runes: Oyuncu bu silah ile bir rakip öldürdüğünde kısa süreli olarak hareket hızı kazanır. Hasarı ise 90’dır ve en ölümcül silahlardan birisidir.

M16 – Evil Clown: Oyuncu bu silahı kullanıyor ise yeniden doğduğunda hareket hızı kazanır. Hasarı ise 65’tir.

HS2126 – Balooons: Oldukça etkili bir silahtır ve oyuncu bu silah ile rakibini öldürdüğünde hareket hızı bir süre artar. Silahın hasarı ise 75’tir.

M4LMG Kızıl Vampir: Oldukça şık ve havalı olan kamuflajı ile oyunun en dikkat çekici ana silahlarından birisidir. Kızıl Vampir kamuflajı oyuncuya daha hızlı şarjör yenileme olanağı sağlamaktadır.

  • BİRİNCİL SİLAHLAR ( EKSTRA ÖZELLİK VERMEYENLER)

M4: Oyunun en çok tercih edilen silahları arasındadır. Hasarı ise 45’tir.

AKS-74U: Yine oyunun en popüler silahları arasında olan AKS, 45 hasar oranına sahiptir ve orta menzil de ölümcüldür.

BY15: Yakın mesafe de etkili olan bu tüfek uzun menziller için kullanılmamaktadır. Yakın menzil de verdiği birim hasar ise 85’tir.

DL Q33: Yarı otomatik türde bir keskin nişancı tüfeğidir. Ölümcül bir silah olan DL ile rakibinizin göğsüne vurduğunuzda bile direkt indirebilirsiniz. 90 hasarı bulunmaktadır.

  • İKİNCİL SİLAHLAR

Knife: Oyunun en çok tercih edilen ikincil silahıdır ve 50 hasarı bulunmaktadır.

MW11: Orta menzilli bir ikincil silahtır ve 45 hasar puanı bulunmaktadır.

FHJ-18: En çok dikkat çeken ikincil silahlardan birisidir. Bu roket atar uzun menzillidir ve oldukça etkilidir. 90 hasar puanına sahiptir.

J358: Son derece dengeli olan ve sekmeyen bu tabanca 80 hasar puanına sahiptir ve en güçlü ikincil silahlardan birisidir.

Call Of Duty Mobile

Call Of Duty Mobile Bombalar

Parça Tesirli El Bombası: Yüksek hasar vermesi sebebi ile oyunda en çok tercih edilen bombalardan birisidir. Bir müddet bekledikten sonra patlar ve tam 70 hasar puanına sahiptir.

Yapışkan El Bombası: Patlamadan önce yüzeylere yapışır ve 70 hasar puanına sahiptir. Yapışkan özelliği sayesinde en çok tercih edilen bombalardan birisidir. 

Flash Bombası: Patladıktan sonra rakip oyuncuların görüş mesafesini kısaltır ve sağır eder. Hasar vermez.

Sis Bombası: Patladıktan sonra etrafta sis oluşturan bu bomba taktik seven oyuncular için vazgeçilmezdir. Hasarı bulunmamaktadır.


Yorum yapın