Call Of Duty Mobile donma sorunu çözümü

Call Of Duty Mobile Oyun piyasasına müthiş bir giriş yaparak indirme rekorları kırmaya devam ediyor. Oyuncular hevesle oyunu oynamak istediklerinde ne yazık ki bir takım sorunların da önüne geçememekte. Bunlardan biride Call Of Duty mobile mikrofon sorunun’ dan sonra Call Of Duty Mobile Donma Sorunu!

Call Of Duty Mobile Donma Sorunu ile oyuncuları üzdü

Bizzat Call Of Duty Mobile Oyununu denemek amaçlı giriş yaptığımda, Call Of Duty Mobile oyununda donma gazabına uğrayan kişilerden biri oldum. Biraz araştırma yaptığımda Call Of Duty Mobile donma sorunu ile alakalı bir çok şikayetin olduğunu fark ettim. Şikayetçi olan insanların telefon veya Bilgisayardan Call Of Duty Mobile oynadığı ama sistemlerinin bu oyunu oynamak için yeterli olduğu cümleleriydi.

Call Of Duty Mobile Donma Sorunu Çözümü var mı ?

Call of Duty Mobile donma sorunu yaşayanların kendi sistemlerinde sorun olmadığını düşünüyorum. Bildiğiniz gibi oyun henüz yeni olup ve aşırı indirme ve oynanma sayısına ulaştığı için bu gibi donma sorunları olabilir. Call Of Duty Mobile oyununda şu anda bir çok hata ile karşılaşmaktayız bunların çözümü için uğraşılıyor. Demem o ki donma sorunu oyun ile alakalı bir problem olup boştan yere telefon veya bilgisayarınız ile alakalı dosyalarla oynamamanızdır. Zamanla Call Of Duty Mobile donma sorunu çözülüp daha iyi bir hal alacaktır.


Yorum yapın