Bright Memory Sistem Gereksinimleri!

Bright Memory 25 Mart 2020 yılında çıkan yeni nesil bir oyun. Bright Memory tek başına yapılmış bir oyun aynı zamanda. Grafik ve oynanışa bakılınca inanılması zor ama evet 1 çinli tarafından yapıldı.

Oyun motoru olarak Unreal Engine motoru kullanılmış. Steam’de incelemeleri Çok Olumlu (17,962). Geliştiren kişi aynı zamanda bu oyun her yaşa hitap etmiyor dedi. Bright Memory 2020 yılı için beklenilen bir oyundu aynı zamanda. Grafik ve oyun dinamikleri bakımından tek kişi yapımı inanılması zor olsa da karantina da size keyif verecektir. Üstüne bu oyunu alırsanız size devam oyununu ücretsiz veriyorlar!

Bright Memory Oynanış Bilgileri

Oyun Unreal Engine oyun motorunu kullanarak tek kişinin yapmış. Bizce 30 kişilik bir ekip bir oyunu zor çıkartırken geliştiren kişi tek başına bu kadar iyi oyun çıkartırdı. FPS bakış açısı ile Aksiyon’u bol olan Bright Memory 18,5 TL. Combo’lar 2020 teknolojisi ile geliştirilmiş bundan dolayı size çok iyi bir dövüş hissi veriyor.

Bright Memory Hikayesi

Bright Memory 2020 yılında geçen ismi Shelia olan bir kadını macerasını görüyoruz. Doğaüstü Bilim Araştırma Organizasyonu ajanıdır Shelia. Doğa üstü Bilim Araştırma Organizasyonu yaptığı bir araştırmada 1000 yıllık bir kalıntı kılıçların, göbeklerinde gizemli bir madde içeren benzersiz çok katmanlı bir yapı olduğu bulunmuştur.

Jiu Xuan’ın Ruhu olarak bilinen bu madde, ölüleri yeniden canlandırma yeteneğine sahiptir. Bunu ele geçirmek isteyen bir terör örgütü bu araştırma tesisine sızma ve onu çalmak için “Kuantum Taşıyıcı” olarak bilinen son teknoloji ürünü kullandı.


Quantum Transporter’daki koordinatları kalibre etmeye çalışırken, Shelia cihazı yanlışlıkla hareket geçirir, çevredeki herkesi 1000 yıl boyunca uykusunda rahatsız edilemeyen Kuzey Kutbu Yakınlarındaki havadaki bir kıta olan Yüzen Adaya taşır. Adada canavarlarının ve cesetlerinin “Jiu Xuan Ruhu” tarafından yeniden canlandırıldığı keşfedildi ve Shelia’ya geliyorlar…

Bright Memory Sistem Gereksinimleri

Bright Memory: Infinite sistem gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum;
– İşletim Sistemi: Windows 7 64 Bit
– İşlemci: i5-3470 INTEL ve ya AMD Equivalent
– Bellek: 6 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 660 ve ya AMD Radeon HD 7770
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Tavsiye edilen;
– İşletim Sistemi: Windows 10 64 Bit
– İşlemci: i7-4790K INTEL ve ya AMD Equivalent
– Bellek: 8 GB RAM
– Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 ve ya AMD Radeon R9 390
– DirectX: Sürüm 11
– Depolama: 4 GB kullanılabilir alan


Yorum yapın