Brawl Stars En İyi Karakterler Rehberi (2020)

Brawl Stars belkide mobil oyunlar içinde en çok tutulan ve sıkılmadan oynanan oyunlardan biri. Supercell’in geliştirdiği Brawl Stars online oynanabilen bir oyun olması ve oyunu indiren sayısı bakımından yeniliklere her zaman açık olacaktır.

Oyunda birden fazla karakterin olması özellikle oyunu yeni indiren arkadaşlarımız için oynayacağı karakter konusunda kararsız kalmasına neden olabilmekte. Bizde sizlere yardım edebilme amaçlı Brawl Stars en iyi karakterler hakkında bilgiler sunacağız. Hatta Brawl Stars En güçlü karakterler hangisi diye merak ediyorsanız bu konu hakkında da bilgiler paylaşmaktan memnuniyet duyarız.

Brawl Stars En iyi Karakterler Hangileri? (2020)

Brawl Stars yüklediniz ve oyun hakkında pek bir bilginiz yoksa size en iyi karakter veya en güçlü karakter önerisi sunsak bile belkide bu karakteri kötü oynayacaksınız. Öncelikle Brawl Stars‘a biraz alışık olmanız lazım, yani oyun hakkında azda olsa bilginiz vardır mantığı ile sizlere bilgiler sunacağım.

Brawl Stars’da kaç karakter var? merak ederseniz bununda bilgisini verelim hemen, toplamda Yeni gelen Nani karakteri ile birlikte 37 adet karakter yani savaşçı bulunmaktadır. Son olarak Brawl Stars En savaşçılar yani karakterler’e karma düzen örnekler verelim sizlerde deneme yaparak size en uygun karakteri seçip oyunda kupalar kazanmaya başlayın.

Brawl Stars Başlangıç Seviyesi En iyi Karakterler

Nita

Nita Brawl Stars’a yeni başlayanlar için belirli bir süre boyunca, yani oyuna alışma süresince yüksek hasarlar çıkarabilen ve ultisi ile kendine savunma oluşturabilir. Nita uzaktan rakibe yetenek kullanabilir, bu sayede rakibe çok fazla yaklaşmanıza gerek kalmaz. Ultisi ile Nita yanına Ayı çağırır, bu ayı rakibi kovalar ve yakaladığında hasar vurur, aynı zamanda sizde yeteneğinizi kullanıp rakibinizi yenebilirsiniz.

Colt

Colt karakterimiz elinde bulunan iki adet tabanca ile uzaktan hasar çıkarabilen bir savaşçımız’dır. Peş peşe yolladığı kurşunlar rakibe isabet ettiğinde yüksek hasarlar çıkarır, aynı zamanda ultisi yüksek hasar çıkaran kuvvetli mermiler yollar. Ulti kullanıldığında merminin gittiği yönde bir yapı varsa bu yapılır kırılır.

Rosa

Rosa ender karakterlerden biridir ve defansif özelliği kuvvetlidir. Yakından saldırır ve ultisi kullanıldığında birkaç saniyeliğine rakipten gelen saldırıları engeller. Ulti özelliği kullanılırken rakibe saldırdığınızda yüksek hasarlar çıkartıp oyunu kazandıracak hamleler yapmanıza olanak sağlar.

Jessie

Brawl Stars en iyi karakterler konumuzda oyuna yeni alışanlar için işte aradığım karakter bu olabilir dedirttirebilecek bir şavaşçımız’dır Jessie. Jessie düşmanlarına şok tüfeği ile atışlar yapar ve bu atışlar etrafa sekerek hasar çıkartır. Süper Özelliği yani ultisi ise yere Taret yerleştirerek rakip saldırı alanına yaklaştığında otomatik saldırı gerçekleştir. Bu özellik alan savunması yapmak için çok işe yarar.

Brawl Stars Orta Seviye En iyi Karakterler

Penny

Keskin nişancı karakterimiz Penny oyuna artık ufaktan alıştıysanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir karakterdir. Rakibe tabancası ile altın kesesi atar. Attığı bu altın kesesi rakibe ve rakibin arkasındaki tüm düşmanlara hasar verir. Süper Özelliği yere havan topu yerleştirir ve etli alanına rakip yaklaştığında rakibe saldırı gerçekleştirir. Öldürücü bir özellik hemen hemen olmasa’da rakibi dürtmek için kullanılır.

Piper

Oyundaki şirin kızlardan biri Piper. Şirin diyoruz ama rakibe karşı saldırıları hiçte şirin olmuyor. Piper şemsiyesi ile atış gerçekleştirir ve mermi ne kadar uzaktaki rakibe çarparsa verdiği hasarda o kadar büyük olur. Nişan almakta güçlük çekenler için tavsiye edilmez ama oynamaya alışanlar rakibe korkulu anlar yaşatabilirler. Süper özelliği ise yönlendirdiğiniz alana doğru sıçrayarak yere bombalar fırlatır. Bu bombalar rakibin birbirine yakın olduğu esnada kullanılırsa takım arkadaşlarınızın’da yardımı ile oyunu kazanmanıza büyük katkı sağlar. Ayrıca Süper özellik yapıları yıkmak içinde kullanılabilir ve kaçmak içinde kullanabilirsiniz.

Barley

Ender karakterlerden olan Barley stratejik oyun sergilerseniz rakibiniz için kabus olabilir. Barley düşmana şişe fırlatır ve patlayan şişeden dağılan zehir alan hasarı verir. Süper saldırısı çok sayıda yanan şişe atarak büyük hasarlar çıkarabilir. Barley ile rakibin üzerine değilde uzak köşelerdeki yapıların arkasından saldırı gerçekleştirmeniz daha etkili ve sonuç odaklı olur. Barley, Brawl Stars güçlü karakterler içinde savunması zayıftır bunu unutmayınız.

El Primo

Ağır siklet karakterimiz El Primo yakın dövüş savaşçısıdır. Rakibe seri yumruk darbeleri ile hasar verir. Savunması iyi fakat saldırı gücü normal diyebiliriz. Süper saldırısı ise güneş atlayışı’dır. Havaya sıçrayarak belirlediğiniz bölgeye sıçrama gerçekleştirir ve altında kalan rakiplere hasar verir. Ayrıca bu özellik yapıları’da yıkmaktadır.

Brawl Stars İyi Seviye En Güçlü Karakterler

Rico

Saldırı gücü rakiplerin belkide oyundan çıkmasına sebep olabilecek bir karakterdir. Seri halde duvarlardan seken ve rakibe hasar veren mermi topları ateşler. Süper saldırısı ise hedeflediğiniz düşmanı delen uzun menzili olan mermiler yollar. Savunması gücü normal olan Rico rakibin içine çok girmeden saldırı gerçekleştirebileceğiniz bir Brawl Stars Süper Ender karakterleri arasındadır.

Frank

Frank oyunun en güçlü karakterlerindendir. Destansı karakterimizin saldırı gücü normal olsa’da savunma gücünün yüksek olması sebebi ile yok edilmesi güçtür. Ayrıca Çekici ile saldırarak rakibe şok dalgası gönderir. Süper gücü ise normal saldırısından daha güçlü ve sersemleten darbe uygular. Sersemleyen rakip zaten takım arkadaşlarınız sayesinde saf dışı bırakılır. Bu yüzden Brawl Stars en güçlü karakter 2020 önerisi arayanlar için denemenizde fayda olduğunu düşünüyorum.

Spike

Keskin nişancı karakterimiz Spike, rakibe iğneler fırlatan kaktüs bomboları yollar. Savunması normal seviyede olan savaşçımız saldırı gücü rakibi yok etmek için yüksek seviyededir. Süper gücü ise kaktüs dikenlerinden oluşan bir alan meydana getirir.

Crow

Suikastçi karakterleri sevenler için Crow tercih edilmelidir. Rakibine üç adet zehirli hançer fırlatmaktadır. Eksi yönü savunması çok düşüktür, bu yüzden rakiple bire bir çarpışmalardan uzak durur da takım halinde savaşırsanız oyunu kazandıracak hamleler yapabilirsiniz. Süper Özelliği ise Sıçrayarak, Sıçrama öncesi ve sonrası da dahil olmak üzere etrafa zehirli hançerler fırlatır.

Nani

04.06.2020 yani buğun gelecek olan yeni karakterimiz Nani çok can yakacağa benziyor. Destansı karakter sınıfından olan Nani rakibe karşı üçlü ışın topunun birleştiği bir saldırı gerçekleştirir. Süper gücü ise yakın dostu Peep’i rakiplere salarak hasar vermesini sağlar.


“Brawl Stars En İyi Karakterler Rehberi (2020)” üzerine bir yorum

Yorum yapın