Brawl Stars Emülatör ile PC’de oynamak

Brawl Stars kısa süre içerisinde mobil oyunlar arasında büyük yükseliş kazanarak büyük kitlelere ulaştı. Bir çok mobile oyunun emülatörler sayesinde bilgisayar üzerinden de oynanma imkanı olduğunu hatırlatırız. Brawl Stars Emülatörden oynamak isteyen arkadaşlar için sizlere bilgilendirme ve gerekli emülatörün ismini açıklayacağız.

Brawl Stars PC’de oynamak için gerekli emülatörü söylemeden önce oyunu ilk defa duyanlar için kısa bir özet geçip oyun hakkında bilgiler verelim.

Brawl Stars Emülatör

Brawl Stars online oynanabilen Aksiyon oyunudur. Birden fazla oyun modundan oluşan Brawl Stars oyunu, takım veya tekli maçlar oynayabileceğiniz gözde oyunlardan birisi haline gelmiştir. Takımınız ile beraber haritadaki elmasları toplayıp yüksek elmas sayısına gelen takımın kazandığı eğlenceli bir oyundur. Oyun içi market sistemi olup 30 farklı karaktere sahiptir ve geliştirilebilirler. Peki Brawl Stars oyunu PC’ de nasıl oynanır?

Bluestacks emülatörü sayesinde Brawl Stars oynamak mümkün. Bunun yanında Gameloop gibi alternatif emülatörler ilede oynama şansına sahipsiniz. Bilgisayardan Brawl Stars oynamak Pubg Mobile, Call Of Duty Mobile ile aynı bu oyunları Bilgisayar üzerinden oynayanlar konuya zaten hakimlerdir. Bizler bilmeyenler için gerekli emülatörlerin indirme linklerini veriyoruz. Emülatörü indirip arama kısmına Brawl Stars yazdığınızda oyun karşınıza çıkar. Daha sonra oyunu yükleyip PC’ den oynama keyfine devam edebilirsiniz.

Bluestacks İNDİR

Alternatif olarak Gameloop İNDİR

Brawl Stars bilgisayardan nasıl oynanır konusunda kafanıza takılan sorular için yorum atmayı unutmayınız.


Yorum yapın