Bilgisayara Güncel Oyun İndirme (%100 Yöntem)

Günümüzde kur farkı dolayısıyla güncel oyun satın almak çok zorlaştı. Bir çok farklı yöntemle oyunların ücretsiz ve crackli versiyonlarını edinebilirsiniz. Bu rehberde bilgisayara oyun indirme işleminin nasıl yapılacağını anlatacağız.

İster masaüstü bilgisayar ister laptop olsun oyun indirme işlemlerinde bir farklılık görülmez. Windows işletim sistemi kurulu olduktan sonra aşağıda uygulayacağınız adımlarla bilgisayara oyun yükleme işleminizi yapabilirsiniz.

Bilgisayara Oyun Nasıl İndirilir?

En kısa ve kolay yöntem olarak torrent tercih edebilirsiniz. Size bizim de kullandığımız ve en performanslı bulduğumuz torrent uygulamasını tavsiye edeceğim: Qbittorrent.

Qbittorrent İndirme Linki: https://www.qbittorrent.org/download.php

Qbittorrent resmi sitesinden uygulamayı indirdikten sonra kurulumunuzu yapın.

Torrent indirme ve yükleme işleminin ardından programı açtıktan sonra üst panelde bulunan “Ara” sekmesine gelin.

Açılan yeni pencerede sağ alt köşede bulunan “Arama eklentileri…” butonuna tıklayın. Açılan yeni pencere üzerinden “Güncellemeleri Denetle” butonu aracılığıyla eklentileri kurun.

Artık Qbittorrent üzerinden çeşitli torrent siteleri üzerinde oyun araması yapabilir ve bilgisayara oyun indirme işlemine başlayabiliriz.

Yüklemek istediğiniz oyunun adını “Ara” paneli üzerinden aratın. Karşınıza gelen yüzlerce torrent dosyası içerisinden indirmek istediğiniz oyunun adının üzerine sağ tıklayarak “İndir” butonuna basın.

Oyun indirme işlemi oyunun boyutuna ve internet hızınıza göre tamamlanacaktır.

İndirme işlemi %100 olduğunda; ilgili dosyayı bulup (Genellikte İndirilenler klasöründe olur.) yükleme işlemine başlayabilirsiniz. Kurulum için gerekli tüm dosyaları ve izlenecek yolu bu klasörde bulabilirsiniz.

Bu makalemizde masaüstü bilgisayara ya da laptopa oyun nasıl indirilir ve kurulur konusunu kısaca anlatmaya çalıştık. Eğer herhangi bir adımda hata aldıysanız lütfen bu konu altından hatanızı paylaşın. En geç 24 saat içerisinde çözümünü sizlere iletelim.


Yorum yapın