Battlefield 5 için 5.2 Güncellemesi geldi

Electronic Arts, Battlefield 5 5.2 Güncellemesinin yarın açıklanacağını duyurdu. Güncellemeye baktığımızda, bir çok silah için büyük değişiklikler olacak. Silahların menzil alanları dışında verdiği hasar da büyük dengelemeler alacak.

Ekleyecek olursak, 5.2 güncellemesi ile hitmarker kill ile headshot kill seslerinde bazı ayarlamalar yapılacak. Bunun yanı sıra bir oyuncu teslim olur yada sunucudan ayrılırsa oyunun yeniden başlatılmasını engelleyen bir hata düzeltildi. Ayrıca bandaj sararken oyuncuların elinde gösterilen dinamit çubuğu hatası düzeltildi.

Battlefield 5 yeni güncelleme ile PC’ye has ayarlamalar ve düzenlemeler gelecek. Örnek verecek olursak DX 12 AMD Kartlarının Battlefield 5 oyunundaki askerlerdeki görünüşün karanlık olma sorunu düzeltildi. Ayrıca oyundaki su yansımalarında düzenlemeler yapılıp RTX yansımaları getirildi.

Battlefield 5 (5.2) Güncellemesi Birkaç Ayrıntı

  • Hitmarker-kill ve headshot-kill seslerinde düzenlemeler getirildi.
  • Flamethrower’ın mağaraların’ da, hedefe nişan aldığınızda hasar verilememe ve sekme hatası giderildi.
  • Flamethrower’ın duvar arkasında bulunan hedefe doğrudan hasar verebileceği hata giderildi.
  • Fliegerfaus’un mermi mesafesi 1.5 saniyeden 3 saniyeye çıkartıldı. ( 600 m alana gidebilecek)
  • Fliegerfaust 3 yerine artık 2 salgo roketi fırlatacak ve buna göre patlamalar arasındaki gecikme düzenlendi.
  • Fliegerfaust mermisinin uçağı patlatabilmek için gerekli mesafesi azaltıldı.

SMG’ler öncelikle uzun mesafelerde ağır hasar azaltması yapılacaktır. Yakın mesafeden hasar sadece çok hızlı ateşleyen SMG’lerde azalacak. Yakın mesafedeki silahlar genel rollerini korumuş olacaktır. Büyük güncelleme yarın duyurulacaktır. Neredeyse tüm silahlar’da önemli değişikliklerin yapılacağını unutmamanız da fayda var. Battlefield 5 resmi sitesinden ayrıntılı şekilde 5.2 güncellemesi ile alakalı notları 5 Aralıkta bulabilirsiniz.


Yorum yapın