Battlefield 5 Güncellemesi 7.0 Yayınlandı

Battlefield 5, 7.0 yaz güncellemesi için önemli yenilikler aldı. Bu güncellemeyi 04.06.2020 Tarihin’de PS4, PC ve Xbox One kullanıcıları indirebilecek.

Battlefield 5 7.0 Güncellemesi ile yeni haritalar, aletler, silahlar, el bombaları, Yeni araçlar ve Yeni askerler eklendiğini göreceğiz. Dahası, AA silahlarının diğer MG’lerle aynı seviyede olması da gözlerden kaçmıyor. Dilerseniz aşağıdan Battlefield 5 update 7.0 İle gelen detayları bulabilirsiniz.

Battlefield 5, 7.0 Yama Notları

  • Yeni Haritalar: Al Marj Encampment ve Provence haritaları oyuna eklendi.
  • Yeni Silahlar: Sjögren Av Tüfeği, Chauchat, M3 Kızılötesi, K31 / 43, Welgun, M1941 Johnson, M1911 ve Welrod yeni gelen silahlar.
  • Yeni Gadget: Doppel-Schuss, 50 RMN Bomba Atar, Tabanca Alev Aleti, Kampfpistole eklendi.
  • El Bombaları: Havai Fişek Bombası, Yıkım El Bombası, Tip 99 Madeni eklendi.
  • Yeni Araçlar: A-20 bombardıman uçağı, P-70 Gece Savaşçısı,  P-51D avcı uçağı, P-51K avcı uçağı, M8 Tazı, Puma Zırhlı Araç oyuna eklendi.
  • Yeni Asker karakterleri: Toplam 14 yeni ABD Fraksiyonu askerleri eklendi. Son olarak 2 yeni Japonya Fraksiyonu askerleri eklendi.

Battlefield 5 Güncellemesi ile birlikte gelen yenilikler oyuncuları sevindireceğe benziyor. Yaz aylarına girdiğimiz şu günlerde evlerinde Battlefield 5 oynayanlar için farklı bir heyecan katacağa benziyor. Battlefield 5 yeni araçlar, yeni silah ve Askerlerden oluşan bu yamayı yarın indirebilirsiniz.


Yorum yapın