Apex Legends 5. Sezon’a Loba İle damga vurun.

12 Mayıs tarihin de gelen 5. Sezonuna giren Apex Legends‘a neler geldi isterseniz hep beraber bakalım. Yeni sezon ile beraber Efsanevi Kostümler, Yeni Battle Pass başlayacak.

100’den fazla yeni ödül olduğu görünüyor Battle Pass’de ayrıca arenaya baktığımızda yeni PvE modu da oynarken açılan görevleri tamamlayarak Loba’nın koleksiyonuna “nadir ve değerli bir hazine” eklemesine yardımcı olmanızı istiyor. Görevde ipuçları bularak ve düşmanlardan kurtularak tamamlayacak ve uğraşlarınızı boşa çıkarmayacak yani ödüllendirileceksiniz.


Apex eşleştirmeye bir Yeniden Bağlanma özelliği sunuyor. İnternet sorunları, kaşıntılar veya oyun çökmesi nedeniyle bağlantınız kesilirse, daha önce bulunduğunuz oyun oturumuna geri dönebilirsiniz. Bu harika bir özellik ve rekabetçi taklit ediyor Overwatch gibi çok oyunculu oyunlar, bu da tehlikeli Wi-Fi’ım ne zaman ortaya çıkarsa katılmamı sağlıyor (çok sık).

Apex Legends Loba yetenekleri

Loba yetenekleri gördüğümüz zaman ilk akla gelen Apex Legends metalarını ciddi şekilde değiştirme yoluna gidiyor gibi. Loba Tamamen yağma, bebek ve tüm yetenekleri ona ve yakım arkadaşlarının önce en iyi yağmalara yardımcı olacak şekilde tasarladığı görünüyor.

Loba’nın taktik yeteneğine Burglar’ın En İyi Arkadaşı denir. Bu, yapışkan durumlardan kurtulmanızı veya düşmanların arkasına geçmenizi sağlayan orta menzilli bir yer değiştirme yeteneğidir. Görünüşe göre aradaki bekleme süresi ile taktiğini iki şekilde kullanabilir. Pasif yeteneği, Eye for Quality, Loba’nın yapılar arasında ve uzaklardan yüksek katmanlı yağma görmesini sağlar.

Nihai yeteneği, Black Market Boutique, ekibinin bölgedeki tüm ganimet arasında dolaşmasına ve istediklerini seçmesine izin veriyor. Bir kurt tazı duydunuz mu ? Loba bir ganimet tazısıdır ve eğer oyun oynuyorsanız olabildiğince hızlı bir şekilde en iyi ganimet almaya dayanıyorsa, onu ekibinizde isteyeceksiniz.


Yorum yapın