Apex Legends 5. Sezon Güncellemesi Yeni Loba Karakteri

Çıktığı ilk anda ücretsiz olarak bu kadar büyük bir oyun haznesini oyunculara sunmasıyla dikkatleri toplamayı başara Apex Legends, ne yazık ki son zamanlarda çıkan Battle Royale oyunları arasında sönük kaldı. Yeni gelecek olan 5. Sezonda büyük bir patlamayla eski oyuncularını tekrardan kazanmak isteyen Apex Legends ekibi ‘’Loba’’ ismini verdikleri yeni karakterleri ile oyuncuların beğenisini toplamak istiyor.

Son bir yılda düzenli olarak yarın çıkacak öbür gün gelecek gibi kavramlarla sürekli gelecek dev güncellemenin habercisi olan Loba hakkında nihayet somut verilere ulaşıldı. Öte yandan durumla ilgili sessiz kalmayı tercih eden EA Games ve Respawn Entertainment’ e karşı çalışmalara başlayan İLootGames veri madencileri Loba hakkında bazı detaylara ulaştı.

Loba’ nın Özellikleri

Supply for Demand: Seçmek istediğiniz ganimet için üzerine basılı tuttuğunuz bu özeliği kullandıktan sonra, etrafınızdaki duvarlar içerisinden elde edebileceğiniz çeşitli ganimetlere ulaşabiliyorsunuz.

Ey efor Quality: Bir nevi wallhack niteliğindeki bu özelliğiyle etrafındaki yapıların içerisine girmeden oda içerisinde herhangi bir ganimet kutusu olup olmadığını görebiliyorsunuz.

Black Market Boutique: Etrafında henüz lootlanmamış olan ganimetleri mıknatıs mantığıyla çalabilen bir cihaz yerleştirip, kimse onlara ulaşamadan onları ele geçirebiliyorsunuz.

Burglar’s Best Friend: Attığınız bölgeye ışınlanabildiğiniz bir disk fırlatıp, rakiplerinize fake verebilir, oyun içinde daha rahat bir dolaşım sağlayabilirsiniz.

Ortaya çıkan bu özelliklerden anlaşılacağı üzere daha çok loot işlemlerini kolaylıkla yapmanıza yarayan bir karakter yolda gibi duruyor. Bazı oyuncular 1 ve 2. Sıradaki yeteneklerin birbiriyle çok benzer olduğunu düşünerek herhangi birinin iptal edilebileceği öngörüsünde. Bakalım Apex yeni sezonda bize ne gibi yenilikler getirecek?


Yorum yapın