Apex Legends 1.39 Güncellemesi Yayınlandı

Apex Legends 1.39 Güncellemesi ile bazı önemli güncellemeler yapıldı. Yapılan güncellemeler PC, PS4 ve Xbox One için indirilebilir durumdadır. Apex Legends 1.39 Güncellemesi onaylanan iki güncelleme olduğu için yeni sezon başlaması ile birlikte yayınlanan küçük bir yamadır.

Her güncellemede yapıldığı gibi 1.39 Güncellemesinde kararlılık iyileştirmeleri yapılmış olup, hata düzenlemeleri uygulandı ve dahası isabet kaydı için düzenlemeler yapıldı. Gelen güncelleme boyutu ise PS4 için ortalama 170 MB’dir, fakat kullandığınız platform göz önüne alınarak bu rakam değişiklik gösterebilir.

Konumuza devam ederken Electronic Arts firmasının satın aldığı Respawn Entertainment, Apex Legends‘in gelecekteki gelişimini desteklemek amaçlı 2. Stütyo açtığını duyurdu. EA Sport’un da faaliyet gösterdiği Electronic Arts kampüsünde yer alacak ve Steven Ferreira tarafından önderlik edilecek. Apex Legends çıkmasının ardından bir sene geçmesine rağmen Fortnite, CS:GO, Pubg, Warzone gibi rekabeti çok olan oyunlar içinde popülerliğini korumaya devam etmektedir.


Yorum yapın