Anime RPG, FAİRY TAİL yeniden ertelendi

Oyuncuların sabırsızlıkla beklediği Fairy Tail oyununun yeniden ertelendiği duyuruldu. KOEI Tecmo tarafından yapılan açıklamaya göre 25 Haziran için ertelenen Fairy Tail bir kez daha ertelenerek 30 Temmuz 2020’ye ertelendiği hakkında bildiri yayınladı.

Anime RPG’yi ikinci kez ertelenmesi bu oyunu bekleyenler için eminim ki üzücü bir durum. Açıklamanın devamında ertelenme sebebinin COVİD-19 Salgını nedeni ile çalışmaların yavaşladığı ve bu nedenle 30 Temmuz’a uzadığını açıkladılar.

Fair Tail, Hiro Mashima’nın aynı adı taşıdığı ve en çok satış yaptığı manga ve anime serilerine dayanacak.”The Magic Magic Games” hikayesi yayınlarından esinlenerek büyülü ve heyecan verici bölümlerin yeniden yaşanmasını sağlamak planlanmaktadır. Yeni çıkacak Anime RPG oyunculara Anime ve manga’da anlatılan hikayeleri yeniden deneyimleyebilecekler. Ayrıca daha önce benzeri görülmemiş hikayeler ve yeni görevler ile oyunun tadını çıkarabilecekler.

Son olarak Fairy Tail oyunculara ateşli ve yoğun büyülü savaşlar sunmayı vaat etmektedir. Oyunda benzersiz karakterlerin kullandıkları bol çeşidi olan sihirler bulunmakta. Dahası Yıldırım Ateş Ejderha Modu’nu Natsu gibi sayılı karakterler için fayda sağlayıcı olacak.


Yorum yapın