23 Nisan’da MotoGP 20 PC’ye Geliyor

Milestone, motor yarışı tutkunlarının sevdiği MotoGP serisi olan MotoGP 20’nin çıkış tarihini açıkladı. Ayrıca MotoGP 20 ile oyuncular 2020 sezonuna katılabilecekler.

23 Nisan 2020‘de çıkacak olan MotoGP 20’de MotoGP şampiyonlarına karşı yarışabilirsiniz. Bununla beraber üst sınıflara ulaşabilmek için Red Bull çaylaklar kupası’ndan hızla yükselerek kendilerini geliştirebilirler.

MotoGP 20 oyuncuları oyun kariyeri kontrollerini tam olarak ele alabilecekler. Bu özellik sayesinde oyuncular pistte dikkat çekip fark yaratabilecek kararlar alabilirler. Ayrıca oyuncular 2020 takımlarına katılabilir veya MotoGP dünyasındaki gerçek markaların sponsorluğu sayesinde yeni takıma katılabilecekler. Ek olarak oyuncular yönetebilmek için tam bir Entourage’a sahip olacaklar.

Entourage sayesinde yeni takım seçme, yarış verilerini analiz edebilme yada motorunuzu geliştirebilme açısından destek verecek. Kısmen gerçek MotoGP’de olduğu üzere, oyuncuların Şampiyonada ustalaşması için kazanmaya yönelik strateji ve en iyi kararı alabilmesi gerekecek. Motosiklet konusunda ise oyuncular gelişimlerinde önemli rol alacaklar. Motor parçalarını geliştirebilir, performans iyileştirmesi yapabilir, satabilir ve Ar-Ge personelinin seviyesini yükseltmek için tahsis edebilecekler.

Oyun geliştiricileri oyunun daha gerçekçi ve stratejik olabilmesi için yoğun uğraş vermişler. Oyunda yakıt tüketiminden tutun asimetrik lastiklerin tüketimi gibi gerçekçi özellikler yer alacak. Ayrıca kullanacağınız Motorun performansına etki edebilecek hasarlar alabileceksiniz. Oyun için gerçekçilik arayan dostlarımız bu özelliklerden memnun kalacaktır.

MotoGP 20 Özellikler

  • Toplulukların favori oyun modlarından biri yepyeni bir format’a dönüşmüş. Bu mod sayesinde en ikonik binicilerin ve motorların kilidini açmak ve toplamak için oyuncuların kazanması gereken rastgele oyunlara yer verilecek.
  • Bu dönem Milestone geliştiricileri lastik ve yakıt tüketimini stratejik olarak yönetiminin sağlanması için yetenekleri eskiye oranla daha fazla geliştirdi.
  • MotoGP 20 oyuncuları kasklar, çıkartmalar, yarış numarası ve alt sırt yamaları ile, kendi özel takımlarının bisiklet görünümlerini özelleştirebilecekler.
  • Oyun en iyi çevrimiçi deneyim sunacak. Çok oyunculu modlar ve özel sunucular daha güvenilir olmaya devam edecek. Tüm modlar için iyileştirmeler yapılmıştır. İyileştirme yapılan modlar (Genel maçlar, Özel maçlar ve Yarış direktörü modu)

Yorum yapın