1907 Fenerbahçe Espor Hades ile yollarını ayırdı

1907 Fenerbahçe Espor yaptığı açıklamada. League of Legends takımı oyuncusu Hades ile yollarını ayırdıklarını duyurdu. Yapılan açıklamada Hades ( Volkan Dinçer ) ile yapılan sözleşme karşılıklı fes edilmiştir. Bundan sonraki Espor hayatında başarılar dileriz şeklinde bir bildirim yayınlandı.

Hades ( Volkan Dinçer ) Kimdir?

Hades ( Volkan Dinçer ) 24 Mayıs 2000 Doğumludur. İsveç doğumlu olan hades, İlk olarak YouTube ve Twitch kariyerleri ile kendini kanıtlamıştır. League of Legends oyunu West challenger ligine çıkma başarısı göstermiş ve Türkiye Espor takımlarının dikkatini çekmiştir.

FB Hades

Hades ( Volkan Dinçer ) Kimdir? Daha geniş anlatmak gerekirse, Espor Kariyeri Boyunca toplamda 3 Espor takımlarında oynamıştır. Bunlar Packa Pappas, Bursaspor Esports ve 1907 Fenerbahçe Espor takımıdır. Hades kariyerinde, Espor acemliğini Packa Pappas takımında attıktan sonra, Bursaspor Espor takımına Bot laner oyuncusu olarak transfer olmuştur. Bursaspor Espor kariyeri başarılı geçen Hades daha sonraki sezonda 1907 Fenerbahçe Espor takımına transfer olup 2 sezon 1907 Fenerbahçe Espor forması giymiştir.

Kariyerine hızlı başlangıç yapan Hades, Fenerbahçe Espor Forması giydiği ilk sezon Bot Laner olarak çok başarılı işlere imza atmıştır. 2 yılında ise işler pekte öyle olmadı. Botta istenileni bu sefer veremeyen Hades ( Volkan Dinçer ) Şansını Destek rolünde deneyip ilk LoL Espor maçlarında göz doldursa bile diğer maçlar için bekleneni veremedi. Taraftarlar’ dan büyük tepkiler almaya başlayan Hades için son karar verilip, takımdan ayrılmıştır.

Yorum yapın